Spax bit pro vrut PoziDrive PZ1 50 mm
Kód: F004883Detailní popis produktu
Špičkové šroubovací bity s velmi dlouhou výdrží a perfektním kontaktem se šroubem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty do dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.284 kg |
| EAN: | 8596492096673 |
| Barva: | Bílý zinek |
| Délka: | 50 mm |
| Množství v krabici: | 8888 |
| Průměr: | 8888 mm |
| Strana katalogu: | 14.1 |
| Typ drážky: | PZ |
| Typ hlavy: | 8888 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
