Spax vrut do dřevotřísky 3,5x50/32 mm, TX (T20), zápustná hl., část. závit, bílý zinek (500 ks bal.)
Kód: F004212Detailní popis produktu
SPAX s technologií 4CUT odřezává dřevní vlákna pomocí svých čtyř řezných hran, zatímco závit s vlnovým profilem zmenšuje tření při šroubování. Tím se efektivně snižuje rozštěpení materiálu i blízko od kraje desky. Rychlé a bezpečné zpracování s minimálním úsilím (více sešroubování s jedním nabitím akumulátoru).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty do dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.193 kg |
| EAN: | 4003530098208 |
| Barva: | Bílý zinek |
| Délka: | 50 mm |
| Průměr: | 3,5 mm |
| Strana katalogu: | 14.5 |
| Typ drážky: | TX |
| Typ hlavy: | Zápustný |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
