Spax vrut do dřevotřísky 4,0x16 mm, PZ (Z2), čočkovitá hlava, bílý zinek (1000 ks balení)
Kód: F004268Detailní popis produktu
SPAX s technologií 4CUT odřezává dřevní vlákna pomocí svých čtyř řezných hran, zatímco závit s vlnovým profilem zmenšuje tření při šroubování. Tím se efektivně snižuje rozštěpení materiálu i blízko od kraje desky. Rychlé a bezpečné zpracování s minimálním úsilím (více sešroubování s jedním nabitím akumulátoru).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty do dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.309 kg |
| EAN: | 4003530015182 |
| Barva: | Bílý zinek |
| Délka: | 16 mm |
| Průměr: | 4 mm |
| Strana katalogu: | 14.7 |
| Typ drážky: | PZ |
| Typ hlavy: | Půlkulatá hlava |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
