Spax vrut do dřevotřísky 4,0x16 mm, PZ (Z2), čočkovitá zápustná hlava, nikl (1000 ks balení)
Kód: F004280Detailní popis produktu
Niklovaný dekorativní vrut s čočkovitou zápustnou hlavou. Je vhodný pro instalaci niklovaného nábytkového kování jako jsou závěsy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty do dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.342 kg |
| EAN: | 4003530105883 |
| Barva: | Nikl |
| Délka: | 16 mm |
| Průměr: | 4 mm |
| Strana katalogu: | 14.7 |
| Typ drážky: | PZ |
| Typ hlavy: | Zápustný |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
