Spax vrut do dřevotřísky 6,0x70/41 mm, TX (T30), zápustná hlava, bílý zinek (200 ks balení)
Kód: F004235Detailní popis produktu
SPAX s technologií 4CUT odřezává dřevní vlákna pomocí svých čtyř řezných hran, zatímco závit s vlnovým profilem zmenšuje tření při šroubování. Tím se efektivně snižuje rozštěpení materiálu i blízko od kraje desky. Rychlé a bezpečné zpracování s minimálním úsilím (více sešroubování s jedním nabitím akumulátoru).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty do dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.211 kg |
| EAN: | 4003530155567 |
| Barva: | Bílý zinek |
| Délka: | 70 mm |
| Průměr: | 6 mm |
| Strana katalogu: | 14.5 |
| Typ drážky: | TX |
| Typ hlavy: | Zápustný |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
