Spax vrut do mdf 4,0x60/40 mm, TX (T20) zápustná hlava, bílý zinek (100 ks balení)
Kód: F004276Detailní popis produktu
Speciální vrut SPAX navržený pro spojování MDF desek. Zápustná hlava šroubu je vybavena drážkováním kvůli správnému zanoření do materiálu a zabraňující protáčení. Hranatý hrot šroubu usnadňuje zavrtávání do materiálu a vlnovitý závit v přední části usnadňuje šroubování a snižuje kroutící moment potřebný pro zašroubování - tím šetří baterii akumulátorového šroubováku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty do dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 4003530168499 |
| Barva: | Bílý zinek |
| Délka: | 60 mm |
| Průměr: | 4 mm |
| Strana katalogu: | 14.7 |
| Typ drážky: | TX |
| Typ hlavy: | Zápustný |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
