Spax vrut na dřevěné podlahy 3,5x45/28 mm, TX (T10), zápustná hlava, bílý zinek (500 ks balení)
Kód: F004284Detailní popis produktu
Šroub do surového dřeva se zápustnou hlavou. SPAX s technologií 4CUT odřezává dřevní vlákna pomocí svých čtyř řezných hran, zatímco závit s vlnovým profilem zmenšuje tření při šroubování. Tím se efektivně snižuje rozštěpení materiálu i blízko od kraje desky. Rychlé a bezpečné zpracování s minimálním úsilím (více sešroubování s jedním nabitím akumulátoru).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty do dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.485 kg |
| EAN: | 4003530246951 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 45 mm |
| Průměr: | 3,5 mm |
| Strana katalogu: | 14.8 |
| Typ drážky: | TX |
| Typ hlavy: | Zápustný |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
