Spax vrut s design hlavou 4,0x34/16 mm, TX (T20), plochá design hlva, nikl (200 ks balení)
Kód: F004286Detailní popis produktu
Dekorativní šroub s plochou hlavou. SPAX s technologií 4CUT odřezává dřevní vlákna pomocí svých čtyř řezných hran, zatímco závit s vlnovým profilem zmenšuje tření při šroubování. Tím se efektivně snižuje rozštěpení materiálu i blízko od kraje desky. Rychlé a bezpečné zpracování s minimálním úsilím (více sešroubování s jedním nabitím akumulátoru).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty do dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.263 kg |
| EAN: | 4003530257858 |
| Barva: | Nikl |
| Délka: | 34 mm |
| Průměr: | 4 mm |
| Strana katalogu: | 14.9 |
| Typ drážky: | TX |
| Typ hlavy: | Čočková hlava |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
