Tente 2470 Agila, nábytkové kolečko D50, plotnička 60x60 mm, měkčený běhoun, šedá
Kód: F003573Detailní popis produktu
Nábytkové kolečko s měkčeným běhounem vhodné pro tvrdé podlahy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technická |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.036 kg |
| EAN: | 4031582010053 |
| Barva: | Šedá |
| Dynamická nosnost: | 40 kg |
| Průměr: | 50 mm |
| Statická nosnost: | 80 kg |
| Strana katalogu: | 5.49 |
| Typ běhounu: | Měkký |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
