Tente 2477 Agila, nábytkové kolečko D75, plotnička 60x60 mm, měkčený běhoun, brzda, šedá
Kód: F003578Detailní popis produktu
Nábytkové kolečko s měkčeným běhounem vhodné pro tvrdé podlahy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technická |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.054 kg |
| EAN: | 4031582050370 |
| Barva: | Šedá |
| Dynamická nosnost: | 75 kg |
| Množství v krabici: | 40 |
| Průměr: | 75 mm |
| Statická nosnost: | 150 kg |
| Strana katalogu: | 5.5 |
| Typ běhounu: | Měkký |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
