Tente 3470 Alpha, nábytkové kolečko D100, plotnička 105x80 mm, měkčený běhoun, šedá
Kód: F003515Detailní popis produktu
Nábytkové kolečko s měkčeným běhounem vhodné pro tvrdé podlahy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technická |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.845 kg |
| EAN: | 4031582409673 |
| Barva: | Šedá |
| Dynamická nosnost: | 110 kg |
| Množství v krabici: | 16 |
| Průměr: | 100 mm |
| Statická nosnost: | 220 kg |
| Strana katalogu: | 5.48 |
| Typ běhounu: | Měkký |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
