Tente 5920 Stylea, nábytkové kolečko D65, plotnička 42x42 mm, měkčený běhoun, černá
Kód: F003497Detailní popis produktu
Nábytkové kolečko s měkčeným běhounem vhodné pro tvrdé podlahy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohledová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.98 kg |
| EAN: | 4031582441963 |
| Barva: | Černá |
| Dynamická nosnost: | 50 kg |
| Množství v krabici: | 50 |
| Průměr: | 65 mm |
| Statická nosnost: | 100 kg |
| Strana katalogu: | 5.41 |
| Typ běhounu: | Měkký |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
