Tente 5925 Linea, nábytkové kolečko D75, plotnička 42x42 mm, měkčený běhoun, brzda, světle šedá
Kód: F003510Detailní popis produktu
Nábytkové kolečko s měkčeným běhounem vhodné pro tvrdé podlahy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohledová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.058 kg |
| EAN: | 4031582432015 |
| Barva: | Světle šedá |
| Dynamická nosnost: | 90 kg |
| Množství v krabici: | 40 |
| Průměr: | 75 mm |
| Statická nosnost: | 180 kg |
| Strana katalogu: | 5.43 |
| Typ běhounu: | Měkký |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
