Tente 5925 Stylea, nábytkové kolečko D40, plotnička 42x42 mm, měkčený běhoun, brzda, černá
Kód: F003580Detailní popis produktu
Nábytkové kolečko s měkčeným běhounem vhodné pro tvrdé podlahy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technická |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.066 kg |
| EAN: | 4031582441994 |
| Barva: | Černá |
| Dynamická nosnost: | 40 kg |
| Průměr: | 40 mm |
| Statická nosnost: | 80 kg |
| Strana katalogu: | 5.41 |
| Typ běhounu: | Měkký |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
