Tente 5925 Stylea, nábytkové kolečko D75, plotnička 42x42 mm, měkčený běhoun, brzda, černá
Kód: F003500Detailní popis produktu
Nábytkové kolečko s měkčeným běhounem vhodné pro tvrdé podlahy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohledová |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.07 kg |
| EAN: | 4031582431919 |
| Barva: | Černá |
| Dynamická nosnost: | 80 kg |
| Množství v krabici: | 40 |
| Průměr: | 75 mm |
| Statická nosnost: | 100 kg |
| Strana katalogu: | 5.41 |
| Typ běhounu: | Měkký |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
